Ustroj

Tijela HUP-a su:

 

  • Skupština
  • Vijeće članova
  • Savjet HUP-a
  • Izvršni odbor
  • Nadzorni odbor

 

Tijela u podružnicama:

 

  • Izvršni odbor podružnice Osijek
  • Izvršni odbor podružnice Rijeka
  • Izvršni odbor podružnice Dalmacija
  • Izvršni odbor podružnice Varaždin

 

SKUPŠTINA HUP-a:

ADRIABiz - RIKARD LUMEZI

ADRIS GRUPA - TOMISLAV POPOVIĆ

ADRIS GRUPA - GORAN MARKULIN

ADRIS GRUPA - HRVOJE PATAJAC

ADRIS GRUPA - VITOMIR PALINEC

AGRIA - JANOŠ SELEŠI

ALGEBRA - HRVOJE BALEN 

ALTPRO - ZVONIMIR VIDUKA

APIOS - JOŠKO CRVELIN 

ATLANTIC GRUPA - IVAN MIŠETIĆ

AUTOKUĆA ŠTARKELJ - VLADIMIR ŠTARKELJ

BELUPO - HRVOJE KOLARIĆ

BE - ON SAVJETOVANJE - IGOR ŠKRGATIĆ

BILAVČIĆ - IVICA BILAVČIĆ 

BLINK - IVAN ANTE NIKOLIĆ

BOOST - ANTONIO ERCEG

BOXMARK LEATHER - MARIJAN BATINA 

BRODOGRADNJA PIČULJAN -  ROMANO PIČULJAN

CANDY - BARBARA SABLJIĆ

CALLURO - MARIJA SITAR

CEMEX HRVATSKA - MERICA PLETIKOSIĆ

COCA COLA HBC - DUNJA MEHDIN ŠIMUNIĆ

CROATIA AIRLINES - JASMINKO BAJIĆ

DELFIN - MIRKO BUDIMIR  

ELCON - LJUBICA VUGREK

ELEKTA-C - MIRA HAJDIĆ

ELEKTRO - KOMPONENTE - ZORAN GLIGORIĆ

ENERGOVIZIJA - KAMILO VRANA

ENNA - ENERGIA NATURALIS - PAVAO VUJNOVAC

ERSTE & STEIERMÄRKISCHE BANK - ZDENKO MATAK

EUROHERC OSIGURANJE - DAMIR ZORIĆ  

FLIBA - SLOBODAN ŠKOLNIK

FRANCK - IVAN ARTUKOVIĆ

GEO GRUPA - ŽELJKO PERIĆ

GRAFIČAR - FRANJO BESER

HANZA MEDIA - TOMISLAV WRUSS

HARBURG-FREUDENBERGER BELIŠĆE - ZORAN URANJEK

HARTMANN - DARIO ŠUMIGA

HRVATS.UDRUGA KRED.UNIJA - ŽELJKA PIRIJA BENAKOVIĆ

HRVATSKA POŠTA - IVAN ČULO

HRVATSKA POŠTA - DRAŽEN KOBAS

HRVATSKA POŠTANSKA BANKA - MARKO BADURINA 

HRVATSKE ŠUME - KRUNOSLAV JAKUPČIĆ

HRVATSKE ŠUME - IGOR FAZEKAŠ

HRVATSKI TELEKOM - SINIŠA ĐURANOVIĆ

HRVATSKI TELEKOM - BORIS DRILO

HRVATSKI URED ZA OSIGURANJE - HRVOJE PAUKOVIĆ

HRVATSKA GRUPACIJA VODOVODA I KANALIZACIJE - IVAN JUKIĆ 

INA -industrija nafte - EMANUEL KOVAČIĆ

INA -industrija nafte - NIKO DALIĆ

INA -industrija nafte - HRVOJE GLAVAŠ

INA -industrija nafte - DARKO MARKOTIĆ

INFODOM - SLAVKO VIDOVIĆ

JADRAN GALENSKI LABORATRIJ - EMANUELA SLAVIČEK PAVLOVIĆ

JADRAN GALENSKI LABORATORIJ - IVO USMIANI

JADRANKA HOTELI – SANJIN ŠOLIĆ 

KAUFLAND - MIROSLAV OREŠKOVIĆ 

KNAUF - STJEPAN RAK

KONZUM PLUS - ZORAN MITRESKI

KOŽUL - IVICA KOŽUL

KRKA FARMA - GORDANA HREN 

LJEKARNE ŠĆURIC - DUBRAVKO ŠĆURIC

LUKA PLOČE - ŽELJKA DODIG

MAISTRA – TOMISLAV POPOVIĆ 

MCZ - KRISTIAN KRPAN

MEDICAL INTERTRADE - RADWAN JOUKHADAR

MEDIKA - JASMINKO HERCEG

MEĐIMURJEPLET - NIKOLINA BABIĆ

MEL - JAKOV LOVRIĆ

MIBE PHARMACEUTICALS - ANDREJA ANTOLIĆ

NTL - MARTIN EVAČIĆ

NAVAL AGENT - JOSIP RUPČIĆ

NESTLE ADRIATIC - IRENA KURTANJEK

NEXE GRUPA - IVAN ERGOVIĆ

ODVJETNIČKO DRUŠTVO POROBIJA ŠPOLJARIĆ - MARKO POROBIJA

ORBICO GROUP - STJEPAN ROGLIĆ

OSIJEK-KOTEKS - ZORAN ŠKORIĆ

P.A.K. - KONSTRUKTOR - ANTUN PETRIĆ

PBZ-PRIVREDNA BANKA ZAGREB - IVAN GEROVAC

PBZ-PRIVREDNA BANKA ZAGREB - DAVOR SALOPEK

PETASON - ZDRAVKO PLAZONIĆ

PHARMAS - JERKO JAKŠIĆ

PHOENIX FARMACIJA – JASMIN HULJAJ 

PIK VINKOVCI - VLADIMIR DŽAJA

PIK VRBOVEC - SLAVEN RUŽIĆ

PIP - IVAN BRAČIĆ

PLAVA LAGUNA - DRAGAN PUJAS

PLIVA HRVATSKA - MIHAEL FURJAN

PLIVA HRVATSKA - NIKOLINA DIZDAR ČEHULIĆ

PLODINE - MIRJANA PALADA KMETOVIĆ

PODRAVKA - IVANA ŠIRIĆ

PODRAVKA - DALIBOR KEZELE

POLIKLINIKA BAGATIN - OGNJEN BAGATIN 

PROJEKT JEDNAKO RAZVOJ - ANA FRESL

PUO ANDRAGOG - VJEKOSLAV GALE

PZ OSATINA - MIRKO ERVAČIĆ

RADNIK - MIRKO HABIJANEC

RAIFFEISENBANK AUSTRIA - LIANA KESERIĆ

REZIDENT - RENATA ZUBAJ

RICARDO - MILAN VRDOLJAK

SAME DEUTZ-FAHR ŽETELICE - DAMIR KOBAŠ

SIEMENS ENERGY - BORIS MILJAVAC

SPAČVA - JOSIP FALETAR

SPAR HRVATSKA - DANIJEL VIDIŠ

SPECIJALISTIČKA ORDINACIJA - JOSIPA RODIĆ

SPIDER GRUPA - DIANA BARTOLIĆ

SUNCE HOTELI - SANJA GAGULIĆ

TADI KLIMA - NIKŠA PRNJAK

TAHOGRAF - ZORAN KALAUZ

TEHNIKA - ZLATKO SIROVEC

TEKSTILPROMET - HRVOJE ŠIMIĆ

VALAMAR RIVIERA - ŽELJKO KUKURIN

STYRIA - 24 SATA - BORIS TRUPČEVIĆ

UDRUGA DRUŠTAVA ZA UPRAVLJANJE MIROVINSKIM FONDOVIMA - DIJANA BOJČETA MARKOJA

VMD GRUPA - ŽELJKO VUČEMIL

WEBMARKETING - HRVOJE NEKIĆ

WIENER osiguranje Viena Insur.group - JASMINKA HORVAT MARTINOVIĆ

ZAGREBAČKA BANKA - IVAN PIRIĆ

ZAGREBAČKA BANKA - DALIBOR ĆUBELA

ZAGREBAČKA BURZA - IVANA GAŽIĆ 

ZELENI KVADRAT - ZDENKO SOKAČ

ZRAČNA LUKA ZAGREB - IGOR ŠTIMAC

ZRINUS - PETAR ĆOSIĆ

 

VIJEĆE ČLANOVA HUP-a:

 

JGL- MARINA PULIŠIĆ - predsjednica

ADRIS GRUPA - GORAN MARKULIN

ATLANTIC GRUPA - IVAN MIŠETIĆ

BE - ON SAVJETOVANJE - IGOR ŠKRGATIĆ

BOXMARK LEATHER - MARIJAN BATINA

BRODOGRADNJA PIČULJAN - ROMANO PIČULJAN

CEMEX Hrvatska - MERICA PLETIKOSIĆ

COCA-COLA HBC HRVATSKA - RUŽA TOMIĆ FONTANA

CROATIA AIRLINES - JASMIN BAJIĆ

ENNA - ENERGIA NATURALIS - PAVAO VUJNOVAC

ERICSSON NIKOLA TESLA - GORDANA KOVAČEVIĆ

EUROHERC - DAMIR ZORIĆ

FORTENOVA GRUPA - FABRIS PERUŠKO

F.O. DEVELOPMENT - DENIS ČUPIĆ

GEO GRUPA - ŽELJKO PERIĆ

GRAFIČAR - FRANJO BESER

HANZA MEDIA - TOMISLAV WRUSS 

HEKSOGEN - TOMISLAV KRMEK 

HP - HRVATSKA POŠTA - IVAN ČULO

HRVATSKA POŠTANSKA BANKA - MARKO BADURINA

HRVATSKI TELEKOM - BORIS DRILO

HRVATSKI TELEKOM - KOSTAS NEBIS

HUP - DAVOR MAJETIĆ

HRVATSKE ŠUME - KRUNOSLAV JAKUPČIĆ

INA-Industrija nafte - EMANUEL KOVAČIĆ

INA-Industrija nafte - DARKO MARKOTIĆ

JGL - JADRAN GALENSKI LABORATORIJ - IVO USMIANI 

LUKA PLOČE - HRVOJE LIVAJA

MANDIS PHARM - ANTE MANDIĆ

MCZ - KRISTIAN KRPAN

MEDIKA - JASMINKO HERCEG

MESSER CROATIA PLIN - ROBERT MUSTAČ

NTL - MARTIN EVAČIĆ

MONO - DENIS SUŠAC

NEXE grupa (DILJ) - IVAN ERGOVIĆ

ORBICO GROUP - STJEPAN ROGLIĆ

PBZ - DINKO LUCIĆ

PETASON - ZDRAVKO PLAZONIĆ 

PLIVA HRVATSKA - MIHAEL FURJAN

PODRAVKA - MARIN PUCAR

PODRAVKA - DALIBOR KEZELE

PRIMA GRUPA - RENATO RADIĆ

PROJEKT JEDNAKO RAZVOJ - ANA FRESL

QUERCUS - MARJAN MALČIĆ 

RADNIK - MIRKO HABIJANEC

ROTIM MEDICAL CENTAR - ŽELJKO ROTIM 

RICARDO - MILAN VRDOLJAK

SAPONIA - DAJANA MRČELA 

SOKOL-MARIĆ - ANTE PERČIN

SPECIJALNA BOLNICA SV. KATARINA - JADRANKA PRIMORAC

SPIN VALIS - ZDRAVKO JELČIĆ

STYRIA - 24 SATA - BORIS TRUPČEVIĆ

TADI KLIMA - NIKŠA PRNJAK

USTANOVA ZA ZDRAVSTVENU NJEGU "ĆORLUKA" - PAVO ĆORLUKA

VALAMAR - ŽELJKO KUKURIN 

VETROPACK STRAŽA - TIHOMIR PREMUŽAK

VISOKA ŠKOLA ZA PRIMIJENJENO RAČUNARSTVO - MISLAV BALKOVIĆ

ZAGREBAČKA BANKA 

ZAGREBAČKA PIVOVARA - MIROSLAV HOLJEVAC 

 

SAVJET HUP-a:

Savjet HUP-a je tijelo koje čine počasni predsjednik HUP-a, svi bivši predsjednici te aktualni predsjednik/ca HUP-a i predsjednik/ca Vijeća članova.  Sjednice Savjeta saziva i predsjedava im aktualni predsjednik/ca HUP-a, a održavaju se prema potrebi.


IZVRŠNI ODBOR HUP-a:

CROMARIS d.d. Goran Markulin - član

EUROHERC d.d. Damir Zorić - član

BELUPO d.d. Hrvoje Kolarić - član 

PIP d.o.o. - Ivan Bračić - član

SUNCE HOTELI d.d. Jako Andabak - član

SPIN VALIS d.d. Zdravko Jelčić - član

 

 

Izvršni odbor podružnice Osijek

 

Mono d.o.o. - Denis Sušac, predsjednik

Carta d.o.o. - Branka Hitner, član

Same Deutz Fahr Žetelice d.o.o. - Damir Kobaš, član

Primum - Ivana Buday, član

Inin d.o.o. - Igor Majdandžić, član

Tang d.o.o. - Dalibor Ptačnik, dopredsjednik

Lipik Glas d.o.o. - Danijel Zadjelović, član

Vinogradarstvo i podrumarstvo Krauthaker - Vlado Krauthaker, član

Spider grupa d.o.o. - Denis Nemčević , član

 

Izvršni odbor podružnice Rijeka

 

Kristian Krpan – predsjednik, MCZ d.o.o.

Mirjana Palada – dopredsjednica, Plodine d.d.

Silvano Vlačić – dopredsjednik, Vlastelini d.o.o.

Zrinka Bokulić – član, Laguna Novigrad d.d.

Gordana Nikolić – član, Poslovna akademija Rijeka d.o.o.

Loredana Perčić – član, Magnum Opatija d.o.o.

Ivan Katalinić – član, Ferotehna d.o.o.

 

Izvršni odbor podružnice Dalmacija

Petason d.o.o. Solin, Zdravko Plazonić, predsjednik

UHY HB Ekonom d.o.o. Split, Helena Budiša, dopredsjednica

G & V Line d.o.o. Dubrovnik, Lenko Garbin, dopredsjednik

Aerodrom Brač d.o.o. Gornji Humac, Tonći Peović

CEMEX Hrvatska d.d. Kaštel Sućurac, Velimir Vilović

Elekta-C d.o.o. Split, Mira Hajdić

Innovatio Proficit d.o.o. Split, Mateo Perak

Svpetrus Hoteli d.d. Supetar, Ante Pisac

Tommy d.o.o. Split, Dario Mamić

 

Izvršni odbor podružnice Varaždin

 

1. Tihomir Premužak, Vetropack Straža d.d. Hum na Sutli, predsjednik

2. Bernarda Cecelja, Bernarda d.o.o. Nedelišće, dopredsjednica

3. Damir Kirić, Gumiimpex GRP d.o.o. Varaždin, dopredsjednik

4. Marijan Noethig, Ferro-Preis d.o.o., Čakovec, član

5. Ivana Kolar, Terme Tuhelj d.o.o. Tuheljske Toplice,  član

6. Tomislav Cvetko, Oprema d.d., Ludbreg, član

7. Alojz Šestan, Šestan Busch d.o.o, Prelog, član

8. Marijan Fuček, Lasselberger Knauf d.o.o. Đurđevac, član

9. Dubravko Hoić, Calzedonia Croatia d.o.o. Varaždin, član

 

NADZORNI ODBOR HUP-a:

 

Branko Roglić - ORBICO d.o.o -  Predsjednik Nadzornog odbora

Maša Smokrović - Ustanova za zdravstvenu njegu i rehabilitaciju u kući "Helena Smokrović" - član

Damir Skender - Saponia d.d.  - član 

vrh stranice
vrh stranice