Nalazite se:

Ustroj

Tijela HUP-a su:
  • Skupština
  • Vijeće članova
  • Savjet HUP-a
  • Izvršni odbor
  • Nadzorni odbor

Tijela u podružnicama:
  • Izvršni odbor podružnice Osijek 
  • Izvršni odbor podružnice Rijeka 
  • Izvršni odbor podružnice Split
  • Izvršni odbor podružnice Varaždin
Predsjednica HUP-a

GORDANA DERANJA
TEHNOMONT PULA d.d

Skupština:


ADRIATICA NET d.o.o. - Ivan Gadže

AG Barešić & sinovi d.o.o. - Ante Barešić

AGRIA d.o.o. - Janoš Seleši

AGROKOR d.d. - Damir Kuštrak

AGROKOR d.d. - Mirko Novosel

AGROKOR d.d. - Ljerka Puljić

AGROKOR d.d. - Gordan Radin

AGROKOR d.d. - Ante Todorić

ALGEBRA d.o.o. - Hrvoje Balen

ANTUNOVIĆ TA d.o.o. - Tomislav Antunović

ASV MARKETING d.o.o. - Stjepan Vučagić

ATLANTIC GRUPA d.d. - Ivan Mišetić

AUTOKUĆA ŠTARKELJ d.o.o. - Vladimir Štarkelj

BELUPO d.d. - Hrvoje Kolarić

BIOVEGA d.o.o. - Jadranka Boban Pejić

BRODOGRADNJA PIČULJAN obrt - Romano Pičuljan

CANDY HOOVER ZAGREB d.o.o. - Barbara Sabljić

CEMEX HRVATSKA d.d. - Merica Pletikosić

CHROMOS AGRO d.d. - Maja Paškvalin

DIZ-EKO d.o.o. - Dražen Jakopec

DM-DROGERIE-MARKT d.o.o. - Mirko Mrakužić

DOMUS GRADNJA d.o.o. - Anđelko Vučko

DUKAT d.o.o. - Alen Fontana

ELCON VARAŽDIN d.o.o. - Ljubica Vugrek

ENERGY PLUS d.o.o. - Siniša Županić

ERNST & YOUNG d.o.o. - Slaven Đuroković

ESTARE CULTO d.o.o. - Nikola Mikić

EUROHERC d.d. Damir Zorić

EUROPA d.o.o. - Vladimir Bitanga

F.O. DEVELOPMENT d.o.o. - Denis Čupić

FARMAL d.d. - Mladen Ille

FLIBA d.o.o. - Slobodan Školnik

HANA BREZNICA d.o.o. - Pavao Buljanović

HENA d.o.o. - Silvano Vlačić

HEP - OPSKRBA d.o.o. - Vladimir Kurečić

HOLCIM d.o.o. - Žarko Horvat

HP - HRVATSKA POŠTA d.d. - Dražen Kobas

HP - HRVATSKA POŠTA d.d. - Ivica Kranjčić

HRVATSKA UDRUGA BANAKA udruga - Zoran Bohaček

HSM INFORMATIKA d.o.o .- Blaženka Urbanke

HT - HRVATSKI TELEKOM d.d. - Ariana Bazal-Mišetić

HT - HRVATSKI TELEKOM d.d. - Marina Bengez Sedmak

HT - HRVATSKI TELEKOM d.d. - Maja Mandić

HT - HRVATSKI TELEKOM d.d. - Antonija Jergović

HT - HRVATSKI TELEKOM d.d. - Nataša Badovinac Ostojić

INA - INDUSTRIJA NAFTE d.d. - Tomislav Thür

INA - INDUSTRIJA NAFTE d.d. - Emanuel Kovačić

INA - INDUSTRIJA NAFTE d.d. - Tatjana Tafra

INA - INDUSTRIJA NAFTE d.d. - Željko Tremac

INFODOM d.o.o. - Slavko Vidović

ISTRATURIST d.d. - Željko Kukurin

JADRANSKI GALENSKI LABORATORIJ d.d. - Ivo Usmiani

JADRANSKI LUKSUZNI HOTELI d.o.o. - Camilo Soza

KNAUF d.o.o. - Stjepan Rak

KONZUM d.d. - Darko Knez

KOŽUL d.o.o. Ivica Kožul

KRKA FARMA d.o.o. - Zdravko Ćuk

LANTEA d.d. - Leo Mršić

LIDER PRESS d.d. - Željko Vukelić

LJEKARNE ŠĆURIC ustanova - Dubravko Šćuric

MEDICAL INTERTRADE d.o.o.- Zyad Joukhadar

MESSER CROATIA PLIN d.d. - Robert Mustač

MOBIUS d.o.o. - Alan Žepec

NAVAL AGENT d.o.o. - Josip Rupčić

NAVELA d.o.o. Pula - Nevenka Čalić

NEXE GRUPA d.d. - Ivan Ergović

ORBICO d.o.o. - Stjepan Roglić

ORDINACIJA OPĆE MEDICINE dr. Biloglav - Damir Biloglav

P.A.K. KONSTRUKTOR d.o.o. - Antun Petrić

PANTURIST d.d. - Predrag Ribić

PBZ - PRIVREDNA BANKA ZAGREB d.d. - Božo Prka

PBZ - PRIVREDNA BANKA ZAGREB d.d. - Darko Drozdek

PIK VINKOVCI d.d. - Vladimir Džaja

PIP d.o.o. - Ivan Bračić

PLIVA HRVATSKA d.o.o. - Mihael Furjan

PLIVA HRVATSKA d.o.o. - Karmen Klemente Maletić

PLIVA HRVATSKA d.o.o. - Barbara Majcen

PLIVA HRVATSKA d.o.o. - Blagica Petrovac Šikić

PLIVA HRVATSKA d.o.o. - Tamara Sušanj Šulentić

PLOVPUT d.o.o. - Darko Meštrović

PODRAVKA d.d. - Zvonimir Mršić

PODRAVKA d.d. - Zdravko Mršić

PODRAVKA d.d. - Jorn Pedersen

PODRAVKA d.d. - Olivija Jakupec

POLIKLINIKA MEDIKOL ustanova - Ivanka Trstenjak Rajković

POLJODAR TIM d.o.o. - Mijo Sabolić

PROTECT d.o.o. - Ivan Funčić

RADNIK d.d. - Mirko Habijanec

RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO d.d. - Damir Grbavac

REZIDENT d.o.o. Renata Zubaj

RIVIERA ADRIA d.d. - Edi Černjul

SILVA-PLAN d.o.o. - Goran Jankov

SPAČVA d.d. - Dario Puljiz

SUNCE KONCERN d.d. - Jako Andabak

TEHNIČKO UČILIŠTE VINKOVCI ustanova - Ante Gale

TEHNIKA d.d. - Andro Nižetić

TEHNOMONT PULA d.d. - Gordana Deranja

UHY HB Ekonom d.o.o. - Helena Budiša

USTANOVA SOCIJALNE SKRBI ROMAN OBITELJ - Marin Roman

VARTEKS d.d. - Zoran Koščec

VIADUKT d.d. - Joško Mikulić

VIP net d.o.o. Adrian Ježina

VMD PROMET d.o.o. Željko Vučemil

ZAGREBAČKA BANKA d.d. - Gordana Martinović

ZAGREBAČKA BANKA d.d. - Katarina Šobat

ZAGREBAČKA BANKA d.d. - Nenad Mećava

ZAVOD ZA FOTOGRAMETRIJU d.d. - Robert Paj

ZU LJEKARNA JADRAN - Silvana Jager


Vijeće članova:

ADRIS GRUPA d.d. Branko Zec

AGROKOR Damir Kuštrak

AGROKOR Goran Pajnić

ATLANTIC GRUPA d.o.o. Emil Tedeschi

BIOS-F d.o.o. Boris Sigur

BLUE SUN HOTELS Jako Andabak

CEMEX HRVATSKA Merica Pletikosić

CHROMOS - AGRO d.d. Maja Paškvalin

ORBICO d.d. Branko Roglić

DRVNA INDUSTRIJA NOVOSELEC d.o.o. Šime Svetina

ERICSSON NIKOLA TESLA Gordana Kovačević

ERSTE&STEIERMÄRKISCHE BANK d.d. Christoph Schoefboeck

ESTARE CULTO-MODNA ODJEĆA d.o.o. Nikola Mikić

EUROHERC d.d. Damir Zorić

F.O. DEVELOPMENT d.o.o. Denis Ćupić

GODETSKI ZAVOD RIJEKA Damir Delač

GRAFIČAR d.d. Franjo Beser

HRVATSKA POŠTA d.d. Ivica Kranjčić

HT - HRVATSKE TELEKOMUNIKACIJE d.d. Davor Tomašković

INA-INDUSTRIJA NAFTE d.d. Tomislav Thür

INTRA LIGHTING d.o.o. Marica Tičak

JGL - JADRAN GALENSKI LABORATORIJ - Ivo Usmiani

JGL - JADRAN GALENSKI LABORATORIJ - Marina Pulišić

LJEKARNE PETEK - Dario Petek

LUKA PLOČE - Ivan Pavlović

MCZ d.o.o. - Kristian Krpan

MIV d.d. - Franjo Turek

MONO d.d. Denis Sušac

NCP GRUPA d.o.o. Roko Vuletić

NEXE GRUPA Ivan Ergović

ORDINACIJA OPĆE MEDICINE DR. BILOGLAV Damir Biloglav

OSIJEK-KOTEKS d.d. Marko Tadić

PETASON d.o.o. Zdravko Plazonić

PHOENIX FARMACIJA d.o.o Josip Matusinović

PRIVREDNA BANKA ZAGREB d.d. Božo Prka

PLIVA HRVATSKA d.o.o. Mihael Furjan

PODRAVKA d.d. Zvonimir Mršić

POLIKLINIKA VITA Zoran Knežević

PROJEKT JEDNAKO RAZVOJ Ana Fresl

RADNIK d.d. Miroslav Habijanec

SANATORIJ ĆORLUKA Pavo Ćorluka

SAPONIA d.d. OSIJEK Damir Skender

SPIN VALIS d.d. Zdravko Jelčić

SLOBODNA DALMACIJA d.d. Miroslav Ivić

TEHNOMONT PULA d.d. Gordana Deranja

TISAK d.d. Dražen Kocijan

TŽV GREDELJ d.o.o. Krešimir Kranjčec

VIADUKT d.d. Joško Mikulić

VIP net d.o.o. Adrian Ježina

VISOKA ŠKOLA ZA PRIMJENJENO RAČUNARSTVO Mislav Balković

ZAGORJE d.d. Miroslav Bunić

ZAGREBAČKA BANKA d.d. Miljenko Živaljić

XYLOTEHNA z.o. Pavao Bašić Palković

Savjet HUP-a

Savjet HUP-a čine bivši predsjednici HUP-a:

Ivica Todorić - Počasni predsjednik HUP-a - AGROKOR d.d.

Branko Roglić - ORBICO d.o.o.

Davor Tomašković - HRVATSKI TELEKOM d.d.

Emil Tedeschi - ATLANTIC GRUPA d.d.

Damir Kuštrak - AGROKOR d.d.

Ivan Ergović - NEXE GRUPA d.d.

Božo Prka - PRIVREDNA BANKA ZAGREB d.d.

Ante Vlahović - ADRIS GRUPA d.d.

Zvonimir Mršić - PODRAVKA d.d.

Mihael Furjan - PLIVA d.o.o.

Ivica Mudrinić - NVK

Franjo Luković

Miljenko Živaljić - ZAGREBAČKA BANKA d.d.


Izvršni odbor


TEHNOMONT d.d. Gordana Deranja - predsjednica HUP-a

CROMARIS d.d. Gordan Markulin - član
 
EUROHERC d.d. Damir Zorić - član

LUKA PLOČE d.d. Ivan Pavlović - član

PIP d.o.o. - Ivan Bračić - član

SUNCE KONCERN d.d. Jako Andabak - član

SPIN VALIS d.d. Zdravko Jelčić - član



Izvršni odbor podružnice Osijek

Mono d.o.o. - Denis Sušac, predsjednik

Carta d.o.o. - Branka Hitner, član

Same Deutz Fahr Žetelice d.o.o. - Damir Kobaš, član

Primum - Ivana Buday, član

Inin d.o.o. - Igor Majdandžić, član

Tang d.o.o. - Dalibor Ptačnik, dopredsjednik

Lipik Glas d.o.o. - Danijel Zadjelović, član

Vinogradarstvo i podrumarstvo Krauthaker - Vlado Krauthaker, član

Spider grupa d.o.o. - Denis Nemčević , član



Izvršni odbor podružnice Rijeka

Kristian Krpan – predsjednik, MCZ d.o.o.

Mirjana Palada – dopredsjednica, Plodine d.d.

Silvano Vlačić – dopredsjednik, Hena d.o.o.

Zrinka Bokulić – član, Laguna Novigrad d.d.

Gordana Nikolić – član, Poslovna akademija Rijeka d.o.o.

Loredana Perčić – član, Magnum Opatija d.o.o.

Ivan Katalinić – član, Ferotehna d.o.o.


Izvršni odbor podružnice Dalmacija


Petason d.o.o. Solin, Zdravko Plazonić, predsjednik

UHY HB Ekonom d.o.o. Split, Helena Budiša, dopredsjednica

G & V Line d.o.o. Dubrovnik, Lenko Garbin, dopredsjednik

Angelina Tours d.o.o. Biograd n/m, Luka Šangulin

CEMEX Hrvatska d.d. Kaštel Sućurac, Trpimir Renić

Elekta-C d.o.o. Split, Mira Hajdić

Javna ustanova „Nacionalni park Krka“ Šibenik, Krešimir Šakić

Plovput d.o.o. Split, Darko Meštrović

Potestas d.o.o. Split, Joze Tomaš



Izvršni odbor podružnice Varaždin

Franjo Turek, MIV d.d. Varaždin, predsjednik

Ivana Kolar, Terme Tuhelj, dopredsjednik

Alojz Šestan, Šestan Busch d.o.o, Prelog dopredsjednik

Ivan Zagorec, Knaufinsulation d.o.o. Novi Marof

Miro Jakuš, Zagorka d.o.o. Bedekovčina

Predrag Šegović, Perutnina Ptuj-Pipo d.o.o.Čakovec

Vladimir Bunić, Danica mesna industrija d.o.o. Koprivnica

Damir Kirić, Gumiimpex GRP d.o.o. Varaždin

Ivan Senčar, Euro-unit Nedelišće


Nadzorni odbor

Branko Roglić - ORBICO d.o.o -  Predsjednik Nadzornog odbora

Tomislav Thür - INA-Industrija nafte d.d. - član

Maša Smokrović - Ustanova za zdravstvenu njegu i rehabilitaciju u kući "Helena Smokrović" - član