Predstavnici podružnice u županijskim i gradskim tijelima

Podružnica ima svoje predstavnike u tijelima:
Područnih službi Hrvatskog zavoda za zapošljavanje
Lokalnim Gospodarsko socijalnim vijećima
Splitsko-dalmatinskoj županiji
Šibensko.kninskoj županiji
Zadarskoj županiji
Dubravačko-neretvanskoj županiji
Gradu Splitu
Predstavnici HUP-a Podružnice Dalmacija

Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Split
Savjetodavno vijeće - članovi predstavnici HUP-a
Vesna Ivić Šimetin, HUP RU ST
Mira Hajdić, Elekta-C

Lokalno partnerstvo za zapošljavanje Splitsko-dalmatinske županije
Vesna Ivić Šimetin, HUP RU ST dopredsjednica

Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Dubrovnik
Savjetodavno vijeće - članovi predstavnici HUP-a
Ivica Šurković, Atlanska plovidba
Ivan Barišić, Obšivač

Lokalno partnerstvo za zapošljavanje Dubrovačko-neretvanske županije
Ivica Šurković, Atlanska plovidba
Nikola Bogoje, hotel Kompas

Gospodarsko-socijalno vijeće Splitsko-dalmatinske županije
Članovi predstavnici HUP-a
Zdravko Plazonić, Petason
Darko Meštrović, Plovput
Mirela Kotarac, Cemex Hrvatska
Sandra Čanić, Hotel Split Radisson Blu Resort
Vesna Ivić Šimetin, HUP RU ST

Gospodarsko-socijalno vijeće Dubrovačko-neretvanske županije
Članovi predstavnici HUP-a
Ivica Šurković, Atlanska plovidba
Ivan Milat, Blato
Roko Tolić, Zračna luka Dubrovnik
Marta Mimica, Importane Resort
Nikša Raspopović, Combis
zamjenik člana, Davor Terzić, Hoteli Sumratin

Gospodarsko-socijalno vijeće Zadarske županije
Članovi predstavnici HUP-a
Goran Ražnjević, Ilirija
Marija Božičev, Sententia
Elvira Sterle, Vigens

Gospodarsko-socijalno vijeće Šibensko-kninske županije
Članovi predstavnici HUP-a
Goran Prgin, NCP Remontno brodogradilište Šibenik
Božidar Čulav, Geodezija
Zoran Knežević, Poliklinika Vita
Vesna Ivić Šimetin, HUP Podružnica Dalmacija

Radna skupina za izradu Županijske razvojne strategije Splitsko-dalmatinske županije
Vesna Ivić Šimetin, HUP RU ST

Partnersko vijeće Splitsko-dalmatinske županije
Vesna Ivić Šimetin, HUP RU ST
Žana Plazibat, HUP RU ST zamjena

Radna skupina za EU projekte LPZ
Vesna Ivić Šimetin, HUP RU ST

Partnersko vijeće Šibensko-kninske županije
Vesna Ivić Šimetin, HUP RU ST
Goran Prgin, NCP Grupa

Grad Split - Povjerenstvo za dodjelu potpora malom i srednjem gospodarstvu
Nikša Prnjak, Tadi klima

Grad Split - Kandidacijski odbor Grada Splita za Europsku prijestolnicu kulture 2020 godine
Hrvoje Marušić, Srednja škola Dental Centar Marušić

Grad Split - Radna skupina za gospodarstvo
Helena Budiša, UHY HB Ekonom